Dostarczamy rozwiązania i produkty do automatyzacji procesów produkcyjnych

Nasza historia rozpoczęła się wiosną 2004 roku. Dzisiaj jesteśmy jednym z liczących się na polskim rynku dystrybutorów elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Nasza oferta liczy ponad 300 000 produktów, które dostarczamy w ciągu 24h/48h. Nasza firma posiada 8 oddziałów i mobilnych doradców technicznych w całej Polsce. Wyróżnia nas wszechstronność, ponieważ oprócz sprzedaży zajmujemy się również produkcją oraz świadczymy usługi dla naszych klientów (np. instalacje zakupionych urządzeń i elementów).

Automatyzujemy procesy produkcyjne, nie ograniczając się wyłącznie do sprzedaży gotowych produktów. Od 5 lat sami produkujemy siłowniki pneumatyczne, które dostarczamy w ciągu 24 godzin. Wśród nich możemy wyróżnić m.in.:
Siłowniki pneumatyczne ISO 15552, siłowniki kompaktowe UNITOP z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym, siłowniki kompaktowe ISO 21287, siłowniki beztłoczyskowe.

Jednak osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele. Ważne są dla nas szacunek, profesjonalizm, zaangażowanie i dzielenie się wiedzą. To wszystko buduje tożsamość naszej firmy.

Odwiedź nasza stronę internetową: https://air-com.pl/o-firmie i poznaj całą ofertę.
Napisz do nas. Poznajmy się lepiej.

Sklep on-line

Kilkaset tysięcy produktów dostępnych od ręki w naszym sklepie on-line.

Dostawy 24 h/48 h

Bardzo szybka i wygodna dostawa kurierska zamówionych produktów.

Produkcja siłowników

Produkcja wysokiej jakości siłowników pneumatycznych również z projektów powierzonych.

5 oddziałów w Polsce

Air-Com działa na terenie całego kraju. Naszą centralą jest Wrocław. Mamy kilka oddziałów regionalnych zlokalizowanych w Poznaniu, Bielsku-Białej, Warszawie, Kielcach i Częstochowie.

Doradztwo

Ważną częścią naszego zespołu są wykwalifikowani inżynierzy. Doradzają naszym klientom i partnerom na etapie zakupów, podczas wyboru rozwiązań, projektowania i produkcji.

Pilne zamówienia

W zakresie produkcji realizujemy pilne zamówienia najszybciej jak to możliwe. Czas realizacji zależy od stopnia skomplikowania projektu i technicznych możliwości jego wykonania.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Sprężarki i kompresory

Jako autoryzowany dealer sprzedajemy sprężarki cenionych producentów – polskich i zagranicznych. Pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszych urządzeń. Projektujemy i wykonujemy całe instalacje sprężonego powietrza.  Oferujemy sprężarki tłokowe, śrubowe – w wersji olejowej i bezolejowej oraz spiralne.

Zbiorniki ciśnieniowe

Zbiorniki wykonane są ze stali o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, dostępne także w wersji ocynkowanej i w wersji ze stali nierdzewnej. W ofercie znajdują się zbiorniki poziome i pionowe – ciśnieniowe, o pojemności od 100 l do 30000 l oraz zbiorniki poziome do nadbudowy agregatów sprężarkowych.

Siłowniki pneumatyczne

W ofercie Air-Com znajdują się siłowniki pneumatyczne profesjonalnie stosowane w układach napędowych maszyn i innych urządzeniach sterowanych automatycznie. Produkujemy siłowniki pneumatyczne tłoczyskowe i beztłoczyskowe, o jednostronnym i dwustronnym działaniu. Oferujemy również akcesoria montażowe.

Narzędzia pneumatyczne i ręczne

Narzędzia pneumatyczne i ręczne, które stanowią podstawę wyposażenia warsztatów remontowych, samochodowych, mechanicznych i serwisów. W tej grupie produktów znaleźć można m. in.: pistolety (do przedmuchu, wody, do pompowania kół, natryskowe), wiertarki i wyrzynarki pneumatyczne, szlifierki, młotki pneumatyczne, klucze, grzechotki, frezy, wiertła, gwintownice.

Co mówią o nas nasi klienci?

Bardzo bogaty asortyment i świetna obsługa. W jednym miejscu mogę kupić to, czego szukam. Polecam.

W Air-Com kupuję głównie pneumatykę narzędziową i elementy do stacji sprężonego powietrza. Jak dotąd współpraca układa nam się bardzo dobrze.

Dla nas najważniejsze są terminowe i szybkie dostawy. W przypadku Air-Com zawsze możemy na to liczyć.